15 1 0 4000 1 https://haktanbozer.com.tr 300

Filbox Modül İncelemesi

Filbox ve Filbox Hemen incelemelerimin ardından Filbox Modül incelemesi ile karşınızdayım.

Filbox incelememde de bahsettiiğim gibi iki türlü abonelik tipi var. Biri Irdeto CI+ Modül ile diğeri Humax STB Uydu Alıcısı ile. Televizyonum (55PUS6101) CI+ desteği sunduğu ve fiyatın daha uygun olduğu (Arasında 100₺ fark var) için modül üyeliği tercih ettim.

Filbox internet sitesi üzerinden satın aldım. Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak adresime teslim edildi. Baloncuklu bir zarfa koymuşlar. Tam yurt dışı alışverişlerde olduğu gibi değil. A4 boyutunda bir baloncuklu zarf. İçinden modül, kullanma kılavuzu ve fatura çıktı.

Kullanma kılavuzunu burada verdim. İsteyenler inceleyebilir.

Modül cihazına herhangi bir kart takılmıyor. İçine yazılmış bilgiler.

Televizyona taktım modül cihazını. Ardından Türksat uydusu ile kanalları kurdum. Philips TV lerde otomatik ayarlanıyor zaten kanal sırası. Siz sadece favori kısmını ayarlıyorsunuz. Onu da burada anlattım. İsteyenler için de benim Filbox un sitesinden yaptığım listeyi burada verdim. Neyse konuya döneyim. Müşteri hizmetlerini aktivasyon için aradım. Şifreli sinema kanallarının birine gelip ekranda yazan kodu okumamı istediler. Bu kod modülün müşteri numarası gibi bir şey. Ardından yaklaşık bir dakika sonra yayın izlenebilir hale geldi. Bu kadar kısa sürdü aktivasyon işlemi.

Modülün birkaç fotoğrafını ekleyeyim

 

Ulam:İnceleme
Önceki Yazı
Filbox Hemen İncelemesi
Sıradaki Yazı
Filbox Irdeto CI+ Modül Kullanma Kılavuzu