15 1 0 4000 1 https://haktanbozer.com.tr 300

Neden Bluetooth Fare?

Evet arkadaşlar burada Logitech markasının M557 modelli Bluetooth faresinin incelemesini yapmıştım. Şimdi neden Bluetooth bir fare almalısınız bunlar hakkında yazmak istiyorum.

 

  • Eğer iş üzerine bir bilgisayarınız varsa (Macbook, zenbook, latitude, elitebook gibi seriler) sizin için taşınabilirlik önemlidir. Bluetooth fareler genelde diğer farelere göre boyutları küçüktür. Bu da fareyi kolayca taşımanıza olanak sağlar.

 

  • Bir başka artısı da kablosuz fareler gibi alıcısı olmamasıdır. Hem USB portunuz boş kalıyor hem de alıcısı kayboldu, bozuldu gibi dertleriniz ortadan kalkıyor

 

  • Sanılanın aksine yeni nesil Bluetooth fareler pil canavarı değildir. Hatta bazı modeller çoğu kablosuz fareye göre daha pil dostudur. Tabii ki Bluetooth fare almadan önce pil ömrü vaadine dikkat edin.

 

  • Bluetooth farelerin bağlantısı oldukça kolaydır. Bir kere eşleştirme yaparsınız ardından bilgisayarınız üzerinden Bluetooth özelliğini kapatmadığınız sürece bağlantısı devam eder.

 

Eğer bir Bluetooth fare almak istiyorsanız iyi bir markanın modelinden alın derim. Kullanım, malzeme kalitesi, pil ömrü gibi konularda oldukça fark ediyor çünkü.

Ulam:İnceleme
Önceki Yazı
General Mobile e-Tab 5 Yazılım Atmak
Sıradaki Yazı
Şasi Numarası ile Araç Bilgilerine Erişme