15 1 0 4000 1 https://haktanbozer.com.tr 300

Vodafone TV İncelemesi

Biraz geç kaldığım bir inceleme olacak aslında. Çok uzatmamayım ve incelemeye geçelim.

 

Bir aylık deneme olarak kullandım. Kullandığım paket Full Paket. Aylık ücreti 9.90 TL olarak belirtilmiş. İnternetinizden yemiyor. Kendisinin sınırsız bir paketi oluyor. Bu yanı gayet güzel.

Ulusal kanallar var canlı olarak. Tüm paketlerde var bu zaten. Full Paket olunca ekstra olarak Filmbox, Filmbox Arthouse, Fightbox, Fast & Fun Box, People Are Awesome, The Pet Collective, FailArmy, 360 Tune Box, Docubox, GameToon, FashionLive Box, FTV Global, FTV Paris, FTV Fashion Weeks, FTV Model Fitness kanalları eklenmiş.

Full Paket olunca seç izle özelliği de geliyor. Gişe filmleri, Türk filmleri, Yeşilçam klasikleri, Siyah beyaz nostalji, FilmBox On Demand, Çizgi film, RED, Gençlik, English Club, Belgesel, Moda, STOLK, Cevap TV gibi seçenekleri size sunuyor.

Geçelim biraz fotoğraflı anlatıma.

 

Uygulamayı açtığımızda ilk gelen arayüz bu şekilde.

 

TV izle kısmında böyle seçenekler var. Televizyon rehberi de gözüktüğü gibi var.

 

TV izle kısmı bu şekilde. Görebildiğiniz gibi o anda yayınlanan program ve programın başlangıç-bitiş saatleri üzerinden kalan süre gösteriliyor.

 

Seç izle bölümünün seçenekleri böyle başlıyor.

 

Bu şekilde devam ediyor.

 

Bitişi de bu şekilde. Gördüğünüz gibi birçok seçenek mevcut.

 

Vodafone TV nin kendini tanımlaması bu şekilde.

 

Paketler ve fiyatları bu şekilde.

 

Genel olarak değerlendirecek olursam.

Tüm televizyon kanallarını topluca bir yerden izleyebiliyorsunuz. Full Paket alırsanız ek olarak izleyecek içerikler bulabiliyorsunuz. Hatta internetinizden yemiyor.

Eğer evinizde televizyon yoksa ve normal kanalları izlemek istiyorsanız Giriş Paketini alabilirsiniz. Ayrıca ev internetiniz de yoksa Temel veya Full Paket bakabilirsiniz. Onun dışında çok bir işlevi olduğunu düşünmüyorum. Bu durumlardan biri sizseniz Vodafone TV yi değerlendirin derim.

Ulam:İnceleme
Önceki Yazı
İkinci El Dizüstü Satarken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sıradaki Yazı
Dünyadaki Fiş Tipleri Nelerdir?