15 1 0 4000 1 https://haktanbozer.com.tr 300

General Mobile e-Tab 5 Yazılım Atmak

Yazılım dosyalarına buradan erişebilirsiniz.

 

Bu vereceğim işlemler işletim sistemi çökmüş tabletleri hayata döndürmek içindir. Eğer tabletiniz öğrenci tableti ise öğretmen yazılımı kesinlikle atmayınız. Eğer atarsanız donanımsal ve/veya hukuksal sorunlarla uğraşabilirsiniz. Başınıza geleceklerden sorumlu değilim.

 

  • İlk olarak tabletinize uygun olan yazılımı indirin.
  • Ardından inen yükleme dosyasını çalıştırın ve yazılım atmak için gereken dosya ve programları bilgisayarınıza yükleyin.
  • Yükleme sırasında gereken ilerlemeyi kaydettiği zaman otomatik olarak bir ekran çıkacak. Gelin beraber devamını yapalım.

 

Öncelikle gelen uygulamanın “Options” seçeneğine tıklayıp “CheckSWVer” kutusundaki tiki bir kere tıklayarak kaldırmamız lazım.

 

Az önceki işlemi yaptıktan sonra yazılım atmak için hazırız. Başka bir şeyi ellemeyin. Her şey fotoğrafta gözüktüğü gibi olsun.

 

Ardından “Download” tuşuna basın. Bastığınız anda alt taraftaki seçenekler kapanacaktır. Yazılım atmanın ilk adımı burası. Tableti kapalı bir halde bilgisayara bağlayın. Bağlayacağınız kablodan dolayı bağlantıda hata olmamasına dikkat edin. Eğer bu aşamada yükleme işi durursa geri dönülmesi çok zor olan hasarlar verebilirsiniz.

 

Ardından alt tarafta “Download DA” yazısı çıkacak ve alttaki çubuk dolmaya başlayacaktır.

 

Ardından ufak bir şey daha neredeyse anlık çıkıyor. O anın ekran görüntüsünü alamadım. O tamamlandıktan sonra format işlemi başlıyor.

 

Ardından bu şekilde yazılımın yüklenme işlemi başlayacak. Sakın bilgisayardan tableti çıkarmayın.

 

Yazılım yükleme işlemi bitince bu uyarı gelecektir. Artık tabletinizi bilgisayardan çıkarıp açabilirsiniz. Ardından ilk alındığında olduğu gibi kurulum işlemi yapacaktır.

Önceki Yazı
General Mobile e-Tab 5 Yazılımı
Sıradaki Yazı
Neden Bluetooth Fare?