15 1 0 4000 1 https://haktanbozer.com.tr 300

Logitech Orijinallik Sorgulama

AliExpress üzerinden orijinal olduğunu iddia eden Logitech marka bluetooth fare dikkatimi çekti. Ürün kutusuz olarak satılıyordu. Türkiye fiyatıyla yarı yarıya fark vardı. Riske değer dedim ve aldım.

Ürün elime ulaştı. Hemen seri numarasını not alıp ev telefonu ile 00800 44 882 5862 numarasını aradım. Ufak not düşeyim bu numara sadece sabit telefonlardan aranıyor. Cep telefonu ile arayamazsınız.

Yurt dışından Logitech marka bir fare aldığımı ve orijinalliğini doğrulamak istediğimi belirttim. Bileren Çin’den aldığımı demedim. Sadece yurt dışı dedim. Ürünün kaydını yapıp orijinalliğine bakalım dediler. Kabul ettim. Benim daha önceden bu adres üzerinden oluşturduğum hesabım vardı. Belirttiğimde e-posta adresimi istediler. Ardından seri numarasını verdim. Hemen orijinal olduğunu ve ürünün Çin’den alındığını dediler.

Yani kısacası müşteri hizmetlerini arayıp ürün kaydını gerçekleştirebilirsiniz veya bu adresten ürünü kaydedebilirsiniz. Eğer doğru ürünü bulduysa sıkıntı yok demektir. Gene de içiniz rahat etsin istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayın derim.

Önceki Yazı
Senbono Quick Charge 3.0 Adaptör Kullanma Kılavuzu
Sıradaki Yazı
Tupperware Eko Şişe 1L İncelemesi