15 1 0 4000 1 https://haktanbozer.com.tr 300

Ücretsiz .design Uzantılı Alan Adı

Hiçbir ücret ödemeden, yani tamamen bedavaya, normalde kayıt ücreti 15.94$ olan (30 Nisan 2018 kuru ile 64,75₺) .design uzantılı alan adı kaydınızı yapabilirsiniz. Üstelik whois gizleme ve bir adet e-posta imkanı da mevcut.

Tek yapmanız gereken bu bağlantı üzerinden giriş yapmak ve alan adını sepete eklemek. Ödeme kısmında geçerli bir kredi kartı girmeniz gerekiyor. Sanal kart girmenizi tavsiye ederim. Doğrulama olarak 1$ çekiyor, ardından iade ediyor. İş Bankasının sanal kartı ile işlem yaptığımda 3D Secure ile işlem yaptı. Yani doğrulama SMS i geldi. Açıkçası şaşırdım.

Porkbun şirketini daha önce duymamış ve dolandırıcı olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ben de yeni duydum. Bu sitede yer alan bilgiye göre 2014 yılında Amerika’da kurulan bir şirket. Kötü amaçlı olsa 3D Secure ile işlem yapacağını sanmam.

nic.design adresinde de nereden alırım kısmında Porkbun şirketi yazıyor. Yani içiniz rahat olsun.

Gelelim kampanyanın stok veya süre sınırına. Açıkçası herhangi bir bilgi bulamadım. Bundan dolayı elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim.

Artık yenileme fırsatı da bulursam paylaşırım. Çünkü yenileme işlemi veya transfer işlemi kayıt ücretine göre oldukça pahalı.

Önceki Yazı
WordPress Kurulu Olan Dizini Değiştirme
Sıradaki Yazı
HP DeskJet 2620 Yazıcı İncelemesi