15 1 0 4000 1 https://haktanbozer.com.tr 300

Sinemia Premium Başvuru Süreci

Evet arkadaşlar bugün sizlere Sinemia kartımı nasıl aldığımı ve sürecin nasıl geçtiği hakkında bilgi vereceğim.

 

Öncelikle Sinemia nedir?

 

Sinemia bir sinema kulübüdür. Üyeleri paketlerinin içerdiği hak adetince tüm sinema salonları çerçevesinde sinema izleme olanağına sahiptir. Anlaşmalı olduğu sinemalar hakkında bu bağlantıdan yardım alabilirsiniz. Sinemia da gün ve saat sınırı yoktur. İstediğiniz gün, istediğiniz filmin istediğiniz saatinde hakkınızı kullanabilirsiniz. Eğer 3’lü Plus Paket üyesiyseniz 3D filmlere de gidebilirsiniz. Üstelik gözlük ücreti de ödemezsiniz. Bunun da üstü olan 3’lü Elit Paket veya Sınırsız Paket üyesi olursanız ayda bir kere IMAX, VIP, MPX, ScreenX, D-BOX, 4DX gibi özellikli filmlerden de yararlanabilirler.

 

Reklamını çok yaptım gibi oldu 😀 Bari birkaç ay ücretsiz tanımlasalar 😀

 

Neyse ufak tanıtımdan sonra başvuru sürecine geçeyim.

 

14.08.2018 de akşam gibi bu adresten üyelik oluşturup Tekli Klasik Paket için ödeme yaptım. Paket kapsamında ayda bir gün sinemaya gitme hakkım var. Sadece 2D filmlerde geçerli. Aylık ücreti 4.99₺ Denemek için bunu aldım. Bu arada belirteyim. Ödemeyi çevrimiçi olarak kredi kartı ile yapıyorsunuz. Banka kartı denedim (CEPTETEB) kabul etmedi. Size bu yazıyı yazarken (17.08.2018) geçerli olan paketleri ve fiyatlarını atayım.

 

 

Aylık Tek Kişilik Paket

 

 

Yıllık Tek Kişilik Paket

 

Aylık Çift Kişilik Paketler

 

 

Yıllık Çift Kişilik Paketler

 

Evet paketler bu şekilde. Kendinize uyanı alacaksınız. Ben belirttiğim gibi denemek için aldım.

 

Ardından hemen e-posta geldi.  Hemen ekleyeyim. Ayrıca yanında ek olarak Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi de geldi.

 

 

Çoğu şeyi demiş zaten. Açıklama yapmam gereken bir şey olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

 

Ardından kartın hazırlanmasını bekledim. Üyelik panelinde kartınız hazırlanıyor gibi bir yazı vardı. Onun ekran görüntüsünü almadım. O yüzden ekleyemiyorum.

 

Bir gün sonra müşteri hizmetlerine sordum. Kartım ne zaman hazırlanır diye. Çünkü araya bayram girecek ve ulaşması zorlaşacaktı. Bayram sonrasına kalmasın diye hızlandırmaya çalıştıklarını belirttiler.

 

Ertesi gün yani 16.08.2018 tarihinde e-posta aldım. Kartım kargoya verilmiş. Hemen beklemeye başladım.

 

 

Beklemeye başladım. Bugün (17.08.2018) bulunduğum şehre ve ilgili şubeye geldi, dağıtıma çıkıp bana ulaştı. Hemen fotoğrafları ekleyeyim.

 

 

Böyle bir paketten çıktı. Kocaman Yurtiçi Kargo poşeti vardı. Fazla gereksiz olmuş poşet boyutu. Belki fazla sipariş olduğu için bu kalmıştır bilmiyorum. Paketin içinden zarf çıktı. Zarf da şeffaf bir poşet içindeydi. İlk açan siz oluyorsunuz işte bu önlemlerle.

 

Zarfın içinden de kart ve aktif etmek için yönergelerin bulunduğu kağıt çıktı. Gelen kart, kağıda yapışık geldi. Banka veya kredi kartı almışsanız bilirsiniz zaten nasıl geldiğini.

 

 

Hemen mobil uygulama üzerinden aktifleştirdim. Aktifleşme işlemi çok kolay. Size gelen kartın ön yüzünde yer alan 16 haneli numarasını ve arkada bulunan 3 haneli CVV kodunu yazıyorsunuz. Ardından aktif et butonuna basınca işlem tamamdır.

 

Üyelik panelinden görüntüleme kısmını da atayım hemen.

 

 

Sanırım kargoya verildikten sonra üyeliğiniz başlıyor. Saçma bir uygulama bence. Aktif edildikten sonra olması lazımdı.

 

 

Genel olarak şimdilik deneyimlerim bu kadar. Eğer yeni üye olmayı düşünüyorsanız bu adresten üye olup Sinemia Premium paketlerinden alırsanız hem ben hem siz 10₺ kazanacağız. Şimdiden teşekkür ederim 🙂

 

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Ulam:İnceleme
Önceki Yazı
iso Dosyasını USB Belleğe Yazma
Sıradaki Yazı
Samsung Kablolu Hızlı Şarj Ayarları