15 1 0 4000 1 https://haktanbozer.com.tr 300

Viko Topraklı Üçlü Beyaz Fiş İncelemesi

Bugün diğer incelediğim ürünlere göre daha basit bir ürün incelemesi ile karşınızdayım.

 

Viko markasının Topraklı Üçlü Beyaz Fiş diğer adıyla Priz Yonca ürününü inceleyeceğim.

Piyasada bu tarz birçok markanın ürünleri mevcut. Bu ürünü tercih etmem Viko markasının gözümdeki yerinden dolayıdır. Gayet kaliteli ürünleri var. Elektrik işi sakata gelmez. Üç beş kuruş verip iyisini almak lazım diye düşünürüm. Ayrıca ufak bir bilgi de vereyim.

Bu arada Viko firmasını yerli diye biliyordum ama “Kasım 2013 tarihinde Japonya merkezli Panasonic Corporation Viko’nun hisselerinin %90’ını satın aldı ve 2014 yılında şirket Eco Solutions bünyesine katıldı. 2017 yılında Panasonic tarafından tamamen satın alınmasıyla şirket Panasonic Eco Solutions Türkiye adını aldı” Kaynak 

Ürünü herhangi bir elektirikçi, yapı market veya marketlerde bulabilirsiniz. Sanırım fiyatı ortalama 10-15 TL Ben internetten kargo dahil 13.50 TL ye aldım. Hemen linki de vereyim. Paketlemesi güzeldi ama Aras kargodan dolayı kutusu hafif zarar görmüş. Neyse kutusu çok önemli değil zaten.

Kutusu ve çoklu priz yan yana

 

Tasarım konusunda adı gibi yonca şeklini andırıyor. Zaten alt üstü çoklu priz. Nasıl bir tasarım beklentisi olabilir fikrim yok. Malzeme kalitesi de gayet güzel.

 

Çoklu prizin görünümü

 

Ürün 3500W a kadar dayanıklı. Prizden 220V geldiğini düşünürsek 15,9 Amper e kadar dayanıklı. Gayet yeterli bir değer. 15 Amper çeken bir cihaz evinizde var mıdır veya aynı anda kullanır mısınız bilmem.

 

Kısaca toparlamam gerekirse.

 

Eğer bu tip bir priz çoklayıcısına ihtiyacınız varsa bence düşünmeden bu ürünü alabilirsiniz.

 

Ulam:İnceleme
Önceki Yazı
Amazon.com Vergi İadesi
Sıradaki Yazı
Masa Lambası İncelemesi