15 1 0 4000 1 https://haktanbozer.com.tr 300

i7S Kulaklık İncelemesi

Bugün sizlerle i7S model kulaklığı inceleyeceğim. Bu model i7S TWS olarak da geçiyor. Belirteyim hemen baştaç

Benim aldığım ikili ve şarj kutusu olan model. Ücreti değiliyor böyle olunca. Türkiye fiyatı internette 50-55TL arası gördüğüm kadarıyla. Yurtdışında da 6-9$ arası değişiyor. Takipli kargo durumuna göre.

İlk olarak kutu içeriğinden iki adet kulaklık, şarj kutusu, kablosu (Micro USB) ve kullanma kılavuzu çıkıyor. Malzeme kaliteleri orta seviyede. Ama şarj kablosu kalitesiz.

 

Kulaklığı şarj kutusuna koyup, micro usb kabloyu takıp şarj ediyorsunuz. Ayrıca kutunun da bataryası var. Yani aynı zamanda kulak için powerbank görevi görüyor.

Kulaklığın yapısı standart. Silikon falan yok ucunda. Kulağınıza ya olacak ya olmayacak. Kulak yapınıza göre değişir bu durum. Kimisi hiçbir sıkıntı olmadan kullanır, kimisinin kulağını rahatsız eder.

Ses kalitesine gelecek olursak idare eder. Ama verdiğiniz paraya değmez kesinlikle.

Telefon görüşmesi yaparken ses karşıya kötü gidiyor gözlemlediğime göre.

Müzik dinlerken hemen dışarı çıkarmıyor ama sonuçta dışarı çıkıyor.

Müzik dinleme ile şarjı yaklaşık 1.5 saat gidiyor. Oldukça kısa bir şarj ömrü bence. Şarj kutusu da her ikisini yaklaşık üç kere şarj ediyor.

 

Genel değerlendirmeye gelecek olursam.

Boşuna almayın derim. Paranızı boşa harcamış olursunuz. Onun yerine bütçenizi arttırıp daha kaliteli ve uzun ömürlü bir ürün alın.

Ulam:İnceleme
Önceki Yazı
Kitapyurdu.com Sipariş İncelemesi
Sıradaki Yazı
i7S Kulaklıkları Birbirine Tanıtma